Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22962182 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Гелікоптери полтавського виробництва виходять на світовий ринок Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image  "Підприємцем року", згідно з підсумками конкурсу, започаткованого міськвиконкомом Полтави, визнано директора ТОВ "КБ "Аерокоптер" Ігоря Політучого. Про це УКРІНФОРМу повідомила прес-служба Полтавської міської ради. Підприємство спеціалізується на виробництві легких гелікоптерів.
   - У 1999 році ми з друзями - В'ячеславом Щербаком (нині він головний конструктор) та Анатолієм Хоменком (тепер начальник виробництва) в Полтаві організували конструкторське бюро, - пояснює колишній військовий пілот-винищувач Ігор Політучий. - Першу гвинтокрилу машину зробили за кресленнями Олександра Запішного. На жаль, він розбився на своєму мотодельтаплані.
  Cерійний гелікоптер власної конструкції ТОВ "КБ "Аерокоптер" АК1-3 піднявся у повітря у 2001 році. А сьогодні вертольоти полтавського виробництва літають в Австрії, Австралії, Бельгії, Південно-Африканській Республіці, Франції, Італії, Туреччині, Грузії, Росії та в інших країнах. Вони використовуються для патрулювання, льодової та рибної розвідки, нагляду за лісами, газо- та нафтопроводами, стали в нагоді підрозділам автоінспекції, з надзвичайних ситуацій, пошуково- рятувальним службам, у спорті та на дозвіллі. Особливою популярністю вони користуються у приватних осіб для власних потреб. Вже цього року ТОВ "КБ "Аерокоптер" поставило гелікоптери до Австрії, Бельгії, Чехії та Росії. Нарешті ними зацікавилися і в Україні. Кілька машин закупив Кременчуцький льотний коледж для льотних навчань курсантів.
  Таке рішення цілком виправдане, адже АК1-3 витрачає значно менше пального порівняно з технікою, що до цього часу використовувалася для навчання - Мі-2 та Мі-8. До того ж, він простий в управлінні, економічний, відзначається високими льотними даними, універсальністю, відносно недорогою ціною. До речі, саме завдяки цим якостям колектив ТОВ "КБ "Аерокоптер" досить швидко і впевнено отримав усі необхідні сертифікати, у тому числі й міжнародні, щоб вийти на світовий ринок.
  Вертоліт призначений для двох пілотів. Складений він із вітчизняних деталей та японського двигуна. Працює на звичайному автомобільному бензині. Його вага без пасажирів - 370 кг. Максимальна висота польоту - 120 м на швидкості не більш як 160 км/год.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов