Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20580741 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Укрінформ
afgan20170624new.jpg
 
Нове видання
cherkasi_250918_sm.jpgМоя Весняна осінь
У Золотоніському районі в  Новодмитрівській школі на Черкащині відбулася презентація збірки поезії учасника бойових дій в Афганістані, члена  Національної Спілки журналістів України Анатолія Олександровича Скрипніка «Моя Весняна осінь».
Детальніше...
 
Офіцер – це не професія, це – покликання!
250918_sm.jpgЧас невблаганний і вже майже три десятиліття віддаляють нас від 1989 року. Це рік, який став доленосним для тисяч військовослужбовців: 29 років тому в Афганістані закінчилася військово-політична спецоперація Радянського Союзу.
Детальніше...
 
22 вересня – День партизанської слави
privitanya_200918_sm.jpgДорогі ветерани Другої світової війни!
Від імені Української  Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас і ваші родини з державним святом – Днем партизанської слави!
Детальніше...
 
Пам’яті відомого державного діяча і патріота України
pamyat_220918_sm.jpg21 вересня на 90-му році життя відійшов у вічність Віталій Андрійович МАСОЛ – відомий державний діяч і політик, мудра, високопрофесійна і щедра душою людина.
Детальніше...
 
На захисті прав ветеранів
kyiv_210918_sm.jpeg19 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ХОМЕНКО Микола Григорович — радянський та український політик, перший глава Адміністрації Президента України (1991—1994).
Народився 20 червня 1934 року в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області. Освіта вища, інженер-електрик, закінчив Український заочний політехнічний інститут, Академію суспільних наук при ЦК КПРС.
Детальніше...
 
Акція «афганців» під посольством Сполучених Штатів Америки
usa_190918_sm.jpg18 вересня Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела протестну акцію під посольством Сполучених Штатів Америки.
Детальніше...
 
Передплата-2019
logo_tt.gifПобратиме, це наша з тобою газета!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» повідомляє, що з 1 вересня роозпочато передплату на 2019 рік на періодичні видання.
Детальніше...
 
Турнир «Отваги–2018»
harkiv_190918_sm.jpg12 сентября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) состоялся VII открытый областной турнир по дзюдо памяти воина-интернационалиста Владимира Киселя, награждённого тремя медалями «За отвагу». 
Детальніше...
 
Афганістан – наш біль
chernivtsi_170918_sm.jpg14 вересня біля монументу воїнам-інтернаціоналістам Хотинщини на Буковині  відбулася година пам'яті «Афганістан наш біль».
Детальніше...
 
Запрошуємо на Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг»
140918_sm.pngШановні побратими!
12-13 жовтня 2018 року в Херсонському Палаці молоді і студентів відбудеться ХVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», учасниками якого вже протягом багатьох років є військовослужбовці, працівники правоохоронних органів України, учасники  бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, курсанти та студенти навчальних закладів і творча молодь.
Детальніше...
 
У столиці вшанують подвиг підпільників Другої світової війни
091318_sm.jpgДо Дня партизанської слави, який відзначають щорічно 22 вересня, у столиці відбудеться мітинг, тематичні зустрічі, уроки, лекції, бесіди тощо. На виконання Указу Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 у Київській міської державній адміністрації затверджений відповідний план заходів. Про це повідомили в прес-службі КМДА.
Детальніше...
 
Партизанський велопробіг
hmelnitchina_091318_sm.jpg9 вересня у Шепетівці на Хмельниччині відбувся  велопробіг, в якому взяли участь більше півсотні шанувальників цього виду спорту і був  присвячений Дню партизанської слави, який відзначається 22 вересня на державному рівні.
Детальніше...
 
Зустріч бойових друзів
rzhishchev_180918_sm.jpg7 вересня у місті Ржищів на Київщині відбулася президія Київської обласної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів). 
Детальніше...
 
Участники боевых действий имеют право на льготный проезд по удостоверению
110918_sm.jpgЛицо, имеющее инвалидность первой группы в связи с ранением, полученным при выполнении интернационального долга, обратилась в суд с иском к автоперевозчику о возмещении морального вреда в связи с отказом водителя рейсового автобуса обеспечить льготный проезд.
Детальніше...
 
Допомога нашим захисникам
ternopil_110918_sm.jpgГолова Тернопільської обласної організації УСВА Сергій Лісовий з бойовими побратимами Романом Лотецьким, Ігорем Сендзіком і членом Спілки Богданом Дацко  в черговий раз доставили гуманітарний вантаж нашим військовослужбовцям в зону проведення Операції Об’єднаних Сил.
Детальніше...
 
Вшанували пам'ять героїв
170918_sm.jpg28 серпня представники Гайсинської районної спілки ветеранів війни в Афганістані на чолі з її головою Володимиром Свіріпою відвідали могили загиблих побратимів О. Г. Дмитрука в селі Мелешків і В. В. Гнилиці в  селі Зятківці.
Детальніше...
 
На честь загиблого в АТО воїна-земляка
herson_070918_sm.jpg6 вересня напередодні Дня селища в Камишани на Херсонщині урочисто  відкрито пам’ятну дошку кулеметнику 14-ї механізованої бригади ЗСУ Ігорю Володимировичу Гришичкіну, загиблому 2 березня 2016 року під Красногорівкою Донецької області.
Детальніше...
 
«Велодрайв» на Кам’янеччині
hmelnitsk_091318_sm.jpg23-26 серпня на Кам’янеччині біля села Суржинці (Хмельницька область)  відбулися  змагання з велотуризму на  Кубок України.
Детальніше...
 
Плекати майбутніх захисників
070918_sm.jpgНині перед українською школою і педагогами стоїть важливе завдання формування національно свідомих громадян, справжніх патріотів нашої Батьківщини. І значна роль у цьому відводиться предмету «Захист Вітчизни». Саме його викладачі, а це переважно колишні військовослужбовці, знають, як розв’язати цю проблему.
Детальніше...
 
На честь героя-прикарпатця
ivanofrankivsk_070918_sm.jpg30 серпня 2018 року в селі Яблуниця Яремчанської міської ради на Івано-Франківщині на фасаді загальноосвітньої школи урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Василя Романовича Романчукевича, який героїчно загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Передплата на періодичні видання України на 2019 рік
060918_sm.jpgШановні панове!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань "Преса" повідомляє:
ПЕРЕДПЛАТУ на періодичні видання на 2019 рік РОЗПОЧАТО!
Детальніше...
 
Япония 1945. Конец Второй Мировой. День Победы!?
040918_sm.jpgНикакой политики! Только личные впечатления и обновленные знания.
Дальний Восток многие годы манил нас с сыновьями своей романтикой отдаленности, неизведанности и героичности. В дальнейшей жизни юношеские мечты постепенно материализовались. Уже остались наши следы в уникальном Приморье, на вулканах Камчатки. Петропавловск-Камчатский стал для нас и портом, из которого мы уходили в плавание, зацепив транзитом северные Курильские острова, и аэродромом подскока для перелета на Командорские острова – советской части Алеутской гряды, где мы отдали дань уважения легендарному Витусу Берингу, побывав на его могиле на острове, носящем его имя.
Детальніше...
 
Друг Украины. Бесстрашный пилот, последовательный политик, непримиримый мститель
usa_030918_sm.jpgВ 60-х годах прошлого века США усилили военное присутствие в Индокитае. В декабре 1961 года в Южный Вьетнам были переброшены первые регулярные подразделения Вооруженных сил США. Увеличилось число советников в стране и армии.  США оказывали прямую военную поддержку, одновременно планируя вооруженную агрессию против ДРВ. В результате специально спровоцированного «Тонкинского инцидента» американская авиация трижды (5.08, 18.08 и 18.11.1964 г.) подвергла воздушным ударам военные объекты ДРВ, совершив при этом 56 самолетовылетов.
Детальніше...
 
Зміни у вищому керівництві Товариства Червоного Хреста України
030918_sm.jpgТовариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) повідомляє, що з 29 серпня 2018 р. посаду виконуючого обов’язки Президента ТЧХУ, згідно 5-го пункту 10-ї статті Статуту ТЧХУ, обійняв професор Поліщук Микола Єфремович, Віце-президент Товариства, екс-Міністр охорони здоров'я України (2005 р.), член-кореспондент Академії медичних наук України.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов