Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18275168 Відвідувачів
Укрінформ
Міністерство оборони
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
afgan20170624new.jpg
 
IV Міжнародна зустріч воїнів-інтернаціоналістів
moskva20171122_1sm.jpg17-18 листопаду 2017 р.
       На адресу Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) від голови Комітету у справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді голів урядів держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав (далі – Комітет СНД) надійшли запрошення на чергове засідання Координаційної Ради Комітету СНД (17 листопада 2017 року) і 4-й Міжнародний збір воїнів-інтернаціоналістів країн СНД, Балтії, близького і далекого закордонного оточення (18 листопада 2017 р.).
Детальніше...
 
"Третій Тост" №21-22 (597-598) листопад 2017 рік
Детальніше...
 
ВДВ СВОИХ НЕ БРОСАЕТ
odesa20171123_1.jpg«Ни живых, ни мертвых!». Следуя этой нерушимой традиции десантного братства, активисты Болградской городской организации УСВА (Одесская область) взяли на себя заботу о могилах, в которых захоронены боевые товарищи.
Детальніше...
 
Зростають патріотами
khmelnickiy20171121_1sm.jpgЗ нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи на Хмельниччині у Грицівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами — ветеранами війни в Афганістані, яка присвячена вшануванню подвигу учасників Революції Гідності.
Детальніше...
 
Кубок Каховки з баскетболу пам’яті О. М. Медведєва
kahovka20171121_1sm.jpg19 листопада в спортивній залі ДЮСШ міста Каховки відбулися змагання відкритого розіграшу Кубку Каховки з баскетболу 2017 року серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста О. М. Медведєва.
Детальніше...
 
Андрей Рева рассказал, когда будет рассматриваться законопроект о пенсиях военнослужащим
630_360_1454320825-6744.jpgРазработка законопроекта об осовременивании пенсий силовым органам власти и военнослужащим на финальном этапе. Об этом рассказал министр социальной политики Андрей Рева, сообщается на сайте Министерства.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
usva_logo.jpgПЄХОТА Володимир Юлійович — український  політичний діяч, депутат Верховної Ради УРСР 11-го скликання, народний депутат України 2-го, 4-го і 5-го скликань.
Народився 20 червня 1939 року в Харкові. Освіта: Львівський політехнічний інститут (1966), інженер-механік; Академія суспільних наук при ЦК КПРС, економічне відділення (1985), економіст.
Детальніше...
 
План заходів з відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи
images38qss2tf.jpg     З метою забезпечення організації на належному рівні відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, а також вшанування громадянського подвигу й мужності учасників  доленосних для України подій восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, а також враховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку, Уряд  утворив Оргкомітет та затвердив план заходів з підготовки та відзначення цього Дня. Відповідний проект розпорядження був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 15 листопада.
Детальніше...
 
Відбувся фестиваль військової авторської пісні
 kiyv20171116_1sm.jpg    У Київському міському палаці ветеранів в день пам’яті жертв Першої та Другої світових воєн відбувся III Міжнародний фестиваль військової авторської пісні.
Детальніше...
 
Великі серця маленьких українців
lviv20171116_1sm.jpgСергій Науменко ледь-ледь стримував своє хвилювання, щоб не показати своїх почуттів гостям. Бо хоч і прогнозовано, але все ж таки несподівано до нього прямо в лікувальну палату ВМКЦ Західного регіону, завітали учні 3-ї загальноосвітньої школи міста Львова. Разом з багатьма теплими словами вони передали захиснику України запашний галицький каравай і близько 22 тисяч гривень на його лікування.
Детальніше...
 
«Все эти годы все учились у нас. Мы были самые передовые по решению ветеранских проблем…»
 chervonopiskiy20171115_1.jpg   Об Афганской войне и о событиях на Донбассе, о том, что с нами происходит в последнее  время  и как нам жить дальше, в интервью корреспонденту Фонда «Сучасні традиції української державності» размышляет председатель Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) С. В. ЧЕРВОНОПИСКИЙ.
Детальніше...
 
Турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова
kovel20171112_1sm.jpg     У залі Ковельського міського центру «Спорт для всіх» на Волині відбувся традиційний турнір з футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова.
Детальніше...
 
Солдаты мира ХХI столетия
kharkiv20171112_1sm.jpg26-27 октября в городе Харькове состоялся ХII международный творческий фестиваль «Солдати миру ХХI століття», проводившийся по инициативе Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) и Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана, при поддержки Харьковского областного и городского совета.
Детальніше...
 
Як підтвердити трудовий стаж?
У 1990-х я два роки працював на приватному підприємстві, але запису про це в трудовій книжці немає. А через рік мені вже буде 60, настає пенсійний вік. І мені не хочеться, щоб через ці два роки, не записні в трудовій, виникли проблеми з визначенням стажу. Які є шляхи його підтвердження?»
Детальніше...
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №300/2017 від 30 вересня 2017 року.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Своб
оди
З метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України, постановляю:
Детальніше...
 
105 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ КРАВЧЕНКА
Перший двічі Герой
МУЖНІСТЬ. Запроваджене у 1934 році звання Героя Радянського Союзу спочатку не передбачало жодних нагрудних відзнак, адже країна без цього знала кожного з найвідважніших в обличчя. Однак згодом стала очевидною потреба особливого знака, що засвідчував би присвоєння найвищої нагороди за виявлену сміливість, якою стала медаль «Золота Зірка».
Детальніше...
 
6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників
vyzvolennyakiyv20171105.pngДорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 74-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Детальніше...
 
Безсмертна слава мужньому солдату
kiyv20171108_1.jpg     6 листопада 2017 року ветерани  Київського університету та Військового інституту спільно з керівництвом  відзначили  74-у річницю визволення Києва і 73-ю річницю звільнення України від нацистських загарбників.
Детальніше...
 
5 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
rozvidka.jpgДорогі бойові друзі!
      Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю військових розвідників – людей мужньої та однієї з найнебезпечніших професій зі святом – 99-ю  річницею створення військової розвідки і 67-ю річницею створення армійського спецназу!
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження!
ablazov20171102_4.jpgЗаступнику голови Української Спілки
ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
В. І. Аблазову

Шановний Валерію Івановичу!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть сердечні вітання з нагоди  Вашого Дня народження!
     Ваш життєвий шлях – зразок мужності та відваги, самовідданості і наполегливості, стійкості духу та чесності і справжньої чоловічої дружби.
Детальніше...
 
З Днем народження!
ablazov20171102_1.jpgШановний Валерію Івановичу!
Івано-Франківська обласна організація
Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
вітає Вас з Днем народження!
Успіхів Вам у Вашій роботі, такій нелегкій,
але вкрай необхідній роботі!
Здоров'я Вам і Вашій родині! Благополуччя! Щастя!
Детальніше...
 
20 лет в едином строю
chuguyv20171110_1sm.jpg29 октября в Харьковской области состоялись торжественные мероприятия, в честь 20-летнего юбилея Чугуевской районной организации Украинского Союза ветеранов Афганистана.
Детальніше...
 
Конференція полтавських «афганців»
poltava20171120_1sm.jpg     21 жовтня відбулася конференція (другій етап) Полтавської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
     У порядку денному – вибори голови і напрями подальшої роботи організації.
Детальніше...
 
Харьковский песенный фестиваль
kharkiv20171108_1sm.jpg     26-27 октября в Харькове состоялся XII Международный творческий фестиваль патриотической песни «Солдаты мира XXI столетия».
     Фестиваль основали и проводят воины-интернационалисты, воевавшие в Афганистане. В нем принимают участие участники боевых действий, представители силовых ведомств, моложежь, творческие коллективы из разных регионов Украины и других стран.
Детальніше...
 
Допомога і підтримка захисникам України
novomoskovsk20171105_1sm.jpgНещодавно із зони проведення АТО повернулася група новомосковських «афганців» під керівництвом голови Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА Володимира Коваленко.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов