Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16797193 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Міністерство оборони
Боевое Братство
afgan201601120new.jpg
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
usva_logo.jpgЛИТВИН Володимир Михайлович  — український політик, голова Верховної Ради України у 2002—2006  і 2008, 2012 роках. 4 липня 2012 року подав у відставку після прийняття Верховною Радою контраверсійного закону «Про засади державної мовної політики», але вона не була прийнята. Голова Народної партії. Герой України (2004).
Детальніше...
 
Історія «оптимізації» військової авіації
5491_p_16_img_0001.jpg1992 року за кількісними показниками військова авіація України поступалася тільки авіації США, Росії та Китаю, а за якісними — тільки США
У січні–лютому 1992 року особовий склад авіаційних частин, які перебували на території України, було приведено до присяги на вірність народові України. 25 років тому, 17 березня 1992 року, було розпочато створення  Військово-Повітряних Сил
Окремим наказом Міністра оборони України № 28 від 5 березня 1992 року всі частини, з’єднання та об’єднання ВПС СРСР, які дислокувалися в Україні, було введено в склад Збройних Сил України. На їхній основі було сформовано ВПС України.
Детальніше...
 
дві війни комбата-мінометника
5487_p_15_img_0001sm.jpgДосвідчений офіцер не лише грамотно командував вогнем батареї  під час бойових дій на Донбасі, головне — він зберіг усіх підлеглих
Зброя, машини, люди, розриви мін — усе немов перенеслося в часі на тридцять років. Коли Михайло Щьолоков прокидається, то не відразу може зрозуміти, де він: під Кабулом чи під Донецьком. Так, на долю офіцера випало дві війни. І хоча в Афганістані він провоював три з половиною роки, бойова робота в районі проведення АТО видалася значно інтенсивнішою…
Детальніше...
 
Популяризації мужності і героїзму українських військових
muzj.jpg     Складна воєнна і суспільно-політична обстановка в зоні проведення антитерористичної операції в окремих районах Донецької і Луганської областей вимагають подальшого вдосконалення змісту, характеру та порядку організації військово-патріотичного виховання курсантів і студентів. Ветеранська організація Військового інституту в багатьох випадках виступає ініціатором  з питань впровадження в процес виховання Постанови Верховної Ради щодо популяризації мужності і героїзму українських військових в зоні АТО.
Детальніше...
 
Змагання з кульової стрільби, або ще сухий порох в порохівницях
vinnycya20170320_1sm.jpgНа базі вінницької школи №27 відбулися районні змагання з кульової стрільби серед учасників бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції та представників сільських рад.
Детальніше...
 
«Декомпресія» обов’язкова для всіх бійців АТО
5484_p_15_img_0001.jpgЦе допоможе перемкнути організм із «режиму бою» у «режим дому»
Досвід провідних країн світу свідчить, що внаслідок посттравматичних розладів із роками можуть постраждати більше людей, аніж за весь час бойових дій. Про особливу реакцію організму на стреси тих людей, які перебувають під обстрілами, а також про страшні наслідки посттравматичних розладів у разі нехтування лікуванням, розповідає військовий лікар-психіатр Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Андрій Самойленко
Детальніше...
 
Волейбольний турнір на честь Володимира Проходи
   18 березня 1986 року у далекому Афганістані під час знешкодження ворожої міни загинув сержант Володимир Прохода, який народився та навчався в селі Осипенко, Бердянського району Запоріжської області.
Детальніше...
 
Дружина полоненого атовця: «…Я все віддам, тільки витягніть мого чоловіка!»
5484_p_13_img_0001.jpgНачальник відділу зі звільнення заручників при Міністерстві оборони Микола Гордієнко розповів, як не прогадати під час обміну полонених  і чому не можна влаштовувати з цього публічну подію
Детальніше...
 
Щодо питання пільгового проїзду країнами СНД
usva_logo.jpgГолові Комітету Верховної Ради України у справах
ветеранів, учасників бойових дій, учасників
антитерористичної операції та людей з інвалідністю
Трет'якову О. Ю.
Шановний Олександре Юрійовичу!
До мене, як до Голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) надходять численні звернення від інвалідів війни та учасників бойових дій, членів сімей загиблих ветеранів війни з проханням надати допомогу у вирішенні питання реалізації їх права на пільговий проїзд країнами СНД.
Детальніше...
 
Країна вперше відзначила День українського добровольця
dendobrovolcya20170315_1.jpg14 березня 2017 року Україна вперше відзначила День українського добровольця.
На території Деснянського району міста Києва (проспект Маяковського, 2Б) відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Воїну-добровольцю за участю керівництва та представників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, апарату держадміністрації Деснянського району м. Києва, командування ЗСУ,  Нацгвардії, ветеранської спільноти, учасників добровольчих батальйонів та жителів міста.
Детальніше...
 
Поздравляем с юбилеем!
flag1.jpgПредседателю Комитета по делам воинов-интернационалистов
при Совете глав правительств государств –
участников Содружества
Ковалеву  А. М.

Уважаемый Александр Михайлович!
Украинский Союз ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) поздравляет коллектив Комитета с 25-летием его образования и успешной деятельности.
Решением Правления УСВА:
Детальніше...
 
Родинам загиблих воїнів-«афганців» в Івано-Франківську збільшили доплату до пенсій
15 березня 2017 року в Івано-Франківську розпочала роботу одинадцята сесія міської ради.
Згідно Порядку денного депутати повинні розглянути 58 питань. У залі присутні 39 депутатів.
Детальніше...
 
За підтримку і розуміння
odessa20170315_1sm.jpgГолова Одеської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) генерал-майор Юрій Єрмаков подякував Троїцькій районній владі за співпрацю та підтримку ветеранів війни і сімей загиблих.
Детальніше...
 
На честь українського добровольця
dobrovolec.jpg
14 березня 2017 року о 10.00 з нагоди відзначення Дня українського добровольця відбудеться покладання квітів до пам’ятника Воїну-добровольцю (м. Київ, проспект Маяковського, 2В).
Детальніше...
 
Возвращение. Одни сутки из жизни дипломата
pakistan20170309_1sm.jpg        Одной из первоочередных задач, которые были поставлены перед руководимым мной  Посольством Украины в Исламской Республике Пакистан (далее – Пакистан), был розыск военнослужащих, которые пропали без вести в Афганистане в 1979–1989 годах и возвращение на родину бывших военнопленных.
Детальніше...
 
Чуйність і увага до сімей загиблих
dnipro20170309_1sm.jpgУ обласної лікарні імені Мечникова відбулася акція для мам і вдів загиблих в Афганістані жителів Дніпра.
Кожна з них мала можливість пройти поглиблене обстеження на найсучаснішому обладнанні та отримати консультацію у фахівців з проблем, які хвилюють.
Детальніше...
 
З молитвою за мир в Україні та українських воїнів
 molytva1.jpg   Протягом усього Великого посту студенти Київської духовної академії і семінарії, священнослужителі, воїни-«афганці», учасники бойових дій на сході країни цілодобово молитимуться за Україну та її воїнів.
Детальніше...
 
Новое издание
lebedeva.jpgВышла в свет научная монография «Культурологический аспект творчества Александра Елагина».
Автор – доктор философии в области культурологии, профессор Международной кадровой академии, действительный член Евразийской академии телевидения и радио, член редколлегий международных научных журналов Надежда Лебедева. 
Детальніше...
 
ІМЕНА НА ОБЕЛІСКАХ
kyiv20170310_1sm.jpgКожного разу, коли починаю писати про живих та полеглих воїнів Другої світової війни, схиляю голову і перед пам’яттю живих та полеглих воїнів сучасної війни на сході України, воїнів-«афганців», воїнів, які брали участь в інших бойових діях.
Детальніше...
 
ЭХО ЛОКАЛЬНЫХ КОНФЛИКТОВ
afganvyvod20170315_1sm.jpgВ соответствии с Указом Президента Украины, начиная с 2004 г. 15 февраля вся Украина отмечает День чествования участников боевых действий на территории других государств. Дата выбрана не случайно – в этот февральский день в далеком 1989 году территорию Афганистана официально покинул последний советский солдат, так закончилась история пребывания Ограниченного контингента.
Детальніше...
 
Змагання на кубок районної організації УСВА
dnipro20170310_1sm.jpgЗ нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану упродовж лютого відбулися змагання  серед допризивної молоді навчальних закладів Верхньодніпровського району (Дніпропетровська область) на кубок районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
З Міжнародним жіночим днем!
20170308.jpgМилі жінки!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом – 8 Березня!
Ви завжди оточуєте близьких людей любов'ю та увагою і, незважаючи на численні турботи, даруєте спокій і щастя, ділитеся своїм теплом, надихаєте на подвиги, творчість, працю. Ви – наш надійний тил і повсякденна опора.
Детальніше...
 
На захисті соціальних гарантій ветеранів війни і родин загиблих воїнів
usva_logo.jpgГолові Верховної Ради України
ПАРУБІЮ А. В.
Шановний Андрію Володимировичу!
Відповідно до домовленості, яка була досягнута під час Вашої зустрічі з членами Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 19 грудня 2016 року, Верховною Радою України здійснюються кроки щодо законодавчого забезпечення соціального захисту сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані.
Детальніше...
 
Киянка року
kiyanka20170303_1sm.jpg     З нагоди Міжнародного жіночого дня у Київському академічному Молодому театрі відбувся загальноміський захід, під час якого відзначили жінок за вагомі здобутки в професійній і громадській діяльності.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов